Translate
Wybór języka
Producenci
Tax Free

Dla gości spoza UE, oferujemy zwrot 100% podatku VAT (nie pobieramy prowizji), oraz obsługę w języku rosyjskim.

Sklep Artech oferuje zakupy z możliwością pełnego zwrotu podatku VAT 23% (zwrot VAT 100%). Kupując w naszych oddziałach wszystkie dokumenty TaxFree zgłaszane są w fomie elektroniczej, co pozwala znacznie skrócić czas odprawy.

Podróżni, którzy posiadają wyłącznie zgłoszenia w formie elektronicznej, mogą zajmować specjalnie oznakowane, dodatkowe pasy odpraw „Tax Free e-service only”.

Schemat postępowania z TAX FREE

1. WYBIERZ I KUP
  • Wybierz towar i dokonaj zakupu. Wartość zakupów musi wynosić minimum 200,00 zł brutto.
  • Płacąc poproś sprzedawcę o wystawienie TAX FREE. Pamiętaj, żeby nie rozpakowywać zakupów. Muszą pozostać w stanie, w jakim wyniosłeś je ze sklepu.
2. ZAKUPIONY TOWAR WYWIEŹ POZA GRANICE UNII EUROPEJSKIEJ
  • Zakupów nie musisz wywozić od razu. Masz na to 3 pełne miesiące nie wliczając miesiąca, w którym został zakupiony towar. W drodze do domu, przekraczając granice Unii Europejskiej, potwierdź w Urzedzie Celnym wywóz zakupionego towaru. Weź ze sobą paszport lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem, paragon fiskalny i otrzymany przy zakupie TAX FREE. Celnik po sprawdzeniu zgodności rachunku z przedstawionymi przez ciebie zakupami zatwierdzi TAX FREE.
3. ODBIERZ VAT W SKLEPIE ARTECH
  • Z paszportem lub innym dokumentem tożsamości przyjdź do sklepu Artech w którym był wystawiony dokument Tax Free. Masz na to 10 miesięcy od wystawienia czeku nie licząc miesiąca, w którym dokument został wystawiony.

Infomacje dotyczące przekraczania granicy

Dodatkowe informacje o TaxFree: https://etax.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl